OLEJ NAPĘDOWY

Każdy klient kupujący nasze paliwa zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w ekologiczny produkt najwyższej jakości. Lepsze osiągi, niższe koszty.

OLEJ OPAŁOWY

Produkt spełniający normy dotyczące ochrony środowiska oraz parametry jakościowe. Prawidłowa i efektywna eksploatacja urządzeń grzewczych.

STACJE PALIW

Najwyższą jakość paliw gwarantuje marka ich producenta. Prowadzimy sprzedaż paliw PKN ORLEN i RAFINERII GDAŃSKIEJ.

TRANSPORT

Nowoczesne rozwiązania logistyczne, oraz wysokie kwalifikacje kierowców zapewniają państwu najwyższą jakość usług.

DLACZEGO MKAJ?

mka1

W branży paliwowej działamy od 1991 roku.

W tym czasie dzięki ciągłemu podnoszeniu jakości świadczonych usług wypracowaliśmy sobie pozycję wiarygodnego partnera. Staramy się podejmować decyzje,dzięki którym utrzymamy w przyszłości najwyższą jakość usług i jako w pełni polska firma będziemy zdolni skutecznie konkurować na rynku europejskim. Zaufało nam wielu, co dzień staramy się sprostać wyzwaniu, którym jest zadowolenie naszych klientów.

CZY WIESZ, ŻE...

Każdy klient kupujący nasze paliwa zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w ekologiczny produkt najwyższej jakości.

Olej napędowy odpowiada w pełni wymaganiom europejskim, a w odniesieniu do niektórych parametrów nawet je przewyższa. Unikalna formuła oleju napędowego została tak opracowana, aby zapewnić lepsze osiągi oraz obniżyć koszty eksploatacji silnika, gwarantując jego ochronę. Produkt ten opracowano z myślą o użytkownikach wszystkich pojazdów wyposażonych w silniki wysokoprężne.

HURTOWE CENY PALIW PKN ORLEN

REFERENCJE

 • ... nigdy się nie zawiodłam na Państwa usługach, a często "ratowaliście mi życie" w sytuacjach awaryjnych.
  Aleksandra
 • Jednocześnie dziękuję bardzo za kilkuletnią już współpracę, za solidność, fachowość, uprzejmość, punktualność, ale PRZEDE WSZYSTKIM ZA DOSKONAŁEJ JAKOŚCI PALIWO
  Zbigniew
 • Od 2000 roku tankowałem u Państwa ponad 50 razy, obsługa dostaw zawsze miła i profesjonalna. Dziękuję!
  Krzysztof
 • Jesteśmy Państwa klientami od bardzo dawna i jesteśmy zawsze zadowoleni z usług Firmy.
  Anna i Andrzej
 • Jesteśmy zadowoleni z jakości obsługi i produktu (olej opałowy) w Państwa firmie.
  Elżbieta
 • Miło słyszeć, że firma się rozwija i obejmuje coraz szerszą Pańską rodzinę. Budzi to moją jeszcze większą sympatię i zaufanie. Nawiązaliśmy kontakt kilkanaście lat temu. Obie firmy stoją dziś mocno na nogach, a ja już jako emeryt patrzę na to z satysfakcją. Od siedmiu lat jestem indywidualnym odbiorcą oleju opałowego i od znacznie wcześniej paliwa do samochodu. Nigdy jakość produktów ani usług oferowanych przez Waszą Firmę nie budziła jakichkolwiek zastrzeżeń. Gratuluję rzetelnie wypracowanej pozycji rynkowej - Stały klient i sympatyk
  Marcin
 • MIMO "ZŁYCH CZASÓW" ... JESTEŚCIE UCZCIWYM, DBAJĄCYM O KLIENTA DOSTARCZYCIELEM BARDZO DOBREGO PALIWA OPAŁOWEGO. ZAWSZE WSPÓŁPRACA Z WAMI DOBRZE NAM SIĘ UKŁADAŁA I MAMY Z MĘŻEM NADZIEJĘ, ŻE TAK POZOSTANIE. WE WRZEŚNIU ZAKUPILIŚMY PIERWSZĄ TURĘ PALIWA NA OKRES GRZEWCZY. POZDRAWIAMY CIEPŁO.
  Aneta i Witold
 • Jestem Waszym klientem od 2005 roku, pewnie należę do tych drobniejszych klientów, bo olej kupuję na potrzeby centralnego ogrzewania 80 metrowego mieszkania. Cenie sobie dobre kontakty z Państwem, uprzejmą obsługę, punktualność i czysty produkt. Z przyjemnością będę korzystał nadal z usług Państwa Firmy
  Jerzy