OLEJ OPAŁOWY


mka_olej_opalowy2

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli kotłowni wyposażonych w piece na olej opałowy. Proponujemy produkt spełniający normy dotyczące ochrony środowiska oraz parametry jakościowe tak istotne przy prawidłowej i efektywnej eksploatacji urządzeń grzewczych.

Firma MKAJ Skorupa posiada szerokie doświadczenie w zakresie dostaw oleju opałowego.

W dowód uznania profesjonalizmu koncern PKN ORLEN S.A. przyznał nam jako jednej z nielicznych firm miano autoryzowanego dystrybutora oleju opałowego. Należy pamiętać , że na prawidłowe i ekonomiczne działanie Państwa kotłowni wpływa wiele czynników. Z tego względu ważne jest by dostawca, którego państwo wybiorą zapewniał produkt i obsługę najwyższej jakości. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za jakość świadczonych usług.

Zapewniamy ciągłość dostaw, terminowość i dbałość w obsłudze klienta. Zostawiamy do Państwa dyspozycji zespół pracowników gotowych odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!


Pragnąc zapewnić Państwu kompleksową obsługę wprowadziliśmy ofertę sprzedaży zbiorników do przechowywania oleju opałowego.

Jednopłaszczowe zbiorniki na olej opałowy to bezpieczny i praktyczny sposób składowania oleju opałowego. Ekonomiczne zbiorniki można stosować wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności używania zbiorników dwupłaszczowych.

Nowoczesne, dwupłaszczowe zbiorniki to bezpieczny i wygodny sposób przechowywania oleju opałowego. Specjalna, dwupłaszczowa konstrukcja – zbiornik w zbiorniku, umożliwia instalację wewnątrz budynku lub na zewnątrz i zapewnia maksymalną ochronę środowiska. Niezależnie od miejsca instalacji, zbiorniki oferowane przez naszą firmę są skutecznym i praktycznym sposobem składowania oleju opałowego.