OLEJ NAPĘDOWY


Każdy klient kupujący nasze paliwa zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w ekologiczny produkt najwyższej jakości. Olej napędowy odpowiada w pełni wymaganiom europejskim, a w odniesieniu do niektórych parametrów nawet je przewyższa.

Unikalna formuła oleju napędowego została tak opracowana, aby zapewnić lepsze osiągi oraz obniżyć koszty eksploatacji silnika, gwarantując jego ochronę. Produkt ten opracowano z myślą o użytkownikach wszystkich pojazdów wyposażonych w silniki wysokoprężne.

Jego zalety docenią kierowcy zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Dodatkową ochronę zapewniają wysokiej jakości substancje aktywne, przeciwdziałające korozji wrażliwych i kosztownych części silnika jednocześnie zapewniając ekonomiczne zużycie paliwa, lepsze osiągi i obniżoną emisję zanieczyszczeń.

Dowiedz się jak zostać naszym partnerem.


Pragnąc zapewnić Państwu kompleksową obsługę wprowadziliśmy ofertę użyczenia zbiorników Fuelmaster przeznaczonych do składowania i wewnętrzej dystrybucji naszego oleju napędowego.

Zbiornik Fuelmaster został zaprojektowany i wykonany tak, aby był możliwie trwały, niezawodny i nie wymagał zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych w trakcie jego eksploatacji.

Fuelmaster umożliwia przechowywanie paliwa na zewnątrz, w bezpiecznej odległości od budynków. Bogate wyposażenie standardowe zapewniające bezpieczeństwo i funkcjonalność. Ochrona przed dostępem osób niepowołanych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firmy i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi,np.samochody,maszyny budowlane,wózki widłowe itp.

mka_zbiorniki