Najwyższa jakość.

Hurtownia paliw, olej napędowy, olej opałowy.

Jesteśmy dostawcą i hurtownikiem paliw płynnych takich jak: olej opałowy, olej napędowy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Każdy klient kupujący nasze paliwa zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w ekologiczny produkt najwyższej jakości.

W tym czasie dzięki ciągłemu podnoszeniu jakości świadczonych usług wypracowaliśmy sobie pozycję wiarygodnego partnera. Staramy się podejmować decyzje,dzięki którym utrzymamy w przyszłości najwyższą jakość usług i jako w pełni polska firma będziemy zdolni skutecznie konkurować na rynku europejskim. Zaufało nam wielu, co dzień staramy się sprostać wyzwaniu, którym jest zadowolenie naszych klientów.


Dowiedz się więcej

OFERTA

ZAMÓW ONLINE

Wypełnij formularz a nasz pracownik skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów dostawy i ceny.


ZAMÓWAKTUALNOŚCI


9 marzec 2023
swiadaut

Świadectwo Autoryzacji PKN Orlen 2023

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy kolejne Świadectwo Autoryzacji Ekoterm Orlen na rok 2023. Zachęcamy Państwa do profesjonalnej obsługi i zakupu produktów najwyższej jakości.
8 grudzień 2022
christmas-g3f9661c94_1920

Święta Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć mądrego lenistwa w chwilach, gdy życie nie każe pędzić i zdrowej aktywności, gdy pojawiają się nowe wyzwania. […]
21 styczeń 2022
swiadaut

Świadectwo Autoryzacji PKN Orlen 2022

Nasza firma jako Autoryzowany Dystrybutor produktu Ekoterm Orlen,  otrzymała kolejne Świadectwo Autoryzacji na 2022 rok. Zachęcamy Państwa do zakupu produktów najwyższej jakości.
28 wrzesień 2021
siedziba

Zmiana adresu siedziby

Uprzejmie informujemy,  iż  z dniem  1 października  2021 r.  nastąpi zmiana adresu siedziby Spółki MKAJ Skorupa Sp. z o. o.  z dotychczasowego na: MKAJ SKORUPA Sp. […]

This will close in 22 seconds