Najwyższa jakość.

Hurtownia paliw, olej napędowy, olej opałowy.

Zakuwanie węży, serwis węży hydraulicznych.

Jesteśmy dostawcą i hurtownikiem paliw płynnych takich jak: olej opałowy, olej napędowy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Każdy klient kupujący nasze paliwa zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w ekologiczny produkt najwyższej jakości.

W tym czasie dzięki ciągłemu podnoszeniu jakości świadczonych usług wypracowaliśmy sobie pozycję wiarygodnego partnera. Staramy się podejmować decyzje,dzięki którym utrzymamy w przyszłości najwyższą jakość usług i jako w pełni polska firma będziemy zdolni skutecznie konkurować na rynku europejskim. Zaufało nam wielu, co dzień staramy się sprostać wyzwaniu, którym jest zadowolenie naszych klientów.


Dowiedz się więcej

OFERTA

NOWOŚĆ

ZAKUWANIE WĘŻY, SERWIS WĘŻY HYDRAULICZNYCH.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości węże hydrauliczne, końcówki, adaptory i złączki.


ZOBACZ

ZAMÓW ONLINE

Wypełnij formularz a nasz pracownik skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów dostawy i ceny.


ZAMÓW

AKTUALNOŚCI


12 maja 2016
SAM_1953

Plac zabaw dla dzieci

Zapraszamy do nowo otwartego placu zabaw zlokalizowanego przy naszej stacji benzynowej w Prawęcicach. Z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy wiele wspaniałych urządzeń do zabaw na powietrzu. […]
24 marca 2016
wielkanocne252

Wielkanoc 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Partnerom, Klientom i Współpracownikom wszystkiego co najlepsze: pogody ducha, rodzinnej, świątecznej atmosfery, smacznego jajka i suto zastawionych […]
10 marca 2016
autoryzacja

Świadectwo Autoryzacji PKN Orlen

Nasza firma jako Autoryzowany Dystrybutor produktu PKN Orlen – Ekoterm Plus otrzymała kolejne Świadectwo Autoryzacji na bieżący 2016 rok. Zachęcamy Państwa do zakupu produktów najwyższej jakości.
4 stycznia 2016
2016 design

Życzenia na Nowy Rok 2016

Wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom i Kontrahentom życzymy, aby kolejny rok 2016 był  wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem,  w którym zrealizujecie wszystkie swoje  osobiste plany i zamierzenia.